Het team

Ons team bestaat momenteel uit 21 personen. We stellen ons op volgorde van binnenkomst aan je voor.


Ron Wissink

Ron Wissink

Medisch directeur (huisarts in Zuidwolde)
r.wissink@hzd.nu

Stefan Meinema

Stefan Meinema

Directeur Bedrijfsvoering
s.meinema@hzd.nu

Joyce van Dijk

Joyce van Dijk

Communicatieadviseur
j.vandijk@hzd.nu

Maartje Kort

Maartje Kort

Directiesecretaris 
m.kort@hzd.nu

Jaap te Velde

Jaap te Velde

Coördinator Integrale Ouderenzorg
j.tevelde@hzd.nu 

Margreet Rietdijk

Margreet Rietdijk

Communicatiemedewerker
m.rietdijk@hzd.nu

Heidi Strijker

Heidi Strijker

Praktijkconsulent 
h.strijker@hzd.nu

Jeanet Scheper

Jeanet Scheper

Praktijkconsulent
j.scheper@hzd.nu

Myriam Bijstra

Myriam Bijstra

Coördinator Scholingen
m.bijstra@hzd.nu 

Martien Roemeling

Martien Roemeling

P&O adviseur
m.roemeling@hzd.nu

Liliane Sloot

Liliane Sloot

Projectcoördinator
l.sloot@hzd.nu

Siska van der Vlugt

Siska van der Vlugt

Coördinator Innovatie en Ontwikkeling
s.vandervlugt@hzd.nu

Geertje Speelman

Geertje Speelman

Coördinator financiën 
g.speelman@hzd.nu

Ingeborg Weuring

Ingeborg Weuring

Manager zorg
i.weuring@hzd.nu

Sophie de Reus

Sophie de Reus

Procescoördinator Integrale Zorg
s.dereus@hzd.nu


Irma Zwartjens

Irma Zwartjens

Praktijkconsulent 
i.zwartjens@hzd.nu

Ingeborg Bakker

Ingeborg Bakker

Manager praktijkvoering
i.bakker@hzd.nu

Patricia de Boer

Patricia de Boer

Directiesecretaresse
p.deboer@hzd.nu


Jantine Jellema

Jantine Jellema

Secretaresse zorg
j.jellema@hzd.nu

Olga Venema

Olga Venema

Financieel medewerker
o.venema@hzd.nu

Antoinette van der Schaar

Antoinette van der Schaar

Praktijkconsulent GGZ
a.vanderschaar@hzd.nu